• info@vizyonreklamlar.net

GOLD Ege Zirve Basketbol 0 (536) 512 84 06

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
194 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 21:00
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
2+8 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Yaylacık Mah. Gaziosmanpaşa Cad. No: 112

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

İzmir Buca basketbol kursu ve özel spor kulübü hizmetleri ile kendi sektöründe lider düzeydeki teknik spor faaliyetlerine devam etmekte olan markamız, uluslararası seviyede temel hizmet ve kalite skalasına da sahiptir.

Basketbol kurs işleri ve özel spor kulübü hizmetleri kapsamında yüksek tecrübe ve deneyim sahibi ekip kadrosuna da sahip olan Ege Zirve Basketbol markamız, özel ders eğitimi hizmetlerinde de oldukça cazip fiyatlı hizmet skalası ile öne çıkmaktadır. Erkek ve kız basketbol kursu hizmetlerinde oldukça nitelikli ve yetkin seviyede teknik çalışmaları ile öne çıkmakta olan işletmemiz, direkt olarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerine de kesintisiz bir şekilde devam etmektedir.

İzmir ili Buca ilçe genel merkez şubesi ile kendi sektöründe lider oluşumlar arasında yer alan Ege Zirve Basketbol firmamız, oldukça zengin ve geniş içerikli bir hizmet portföyüne de sahip olması ile öne çıkmaktadır. Profesyonel düzeyde temel basketbol kurs çalışmaları ile kendi alanında örnek marka imajı teşkil etmekte olan Ege Zirve Basketbol işletmemiz, kendi sektöründe yüksek deneyim sahibi ekip kadrosuna da sahiptir. Gün içerisinde markamız hizmetlerine; GSM telefon numaramız, marka web sitemiz veya İzmir Buca genel şube merkezimiz aracılığıyla oldukça kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.